CupriSorb

CupriSorb

Problem z miedzią? Oto potężny adsorbent miedzi i metali ciężkich. Usuwa wszystkie rodzaje miedzi także te, uwalniane z podłoża.

De Nitrate

De Nitrate

Z nim uchronisz swoje akwarium przed toksycznymi substancjami. To wkład filtracyjny dla bakterii usuwających azotany, które w zbyt dużych stężeniach zagrażają mieszkańcom Twojego akwarium.

Matrix

Matrix

Filtracja biologiczna to podstawa prawidłowego funkcjonowania akwarium. Zapewnij jej najwyższą jakość dzięki wkładowi Matrix. Największa dostępna powierzchnia filtracyjna do osiedlania się bakterii nitrifikacyjnych!

Matrix Carbon

Matrix Carbon

Zawsze w użyciu, gdy trzeba usunąć z wody toksyczne związki. Nasz wyróżnia się tym, że działa długo, ma najmniejszą zawartość fosforanów i sadzy i jest w formie granulek, które zapewniają swobodny przepływ wody.

PhosBond

PhosBond

Połączona moc tlenku glinu i tlenku żelaza do najskuteczniejszej walki z fosforanami i krzemianami. Działaj kompleksowo z PhosBond

PhosGuard

PhosGuard

Ochroni Twoje akwarium przed fosforanami i krzemianami. Oparty na tlenku glinu wkład filtracyjny do walki z fosforanami.

PhosNet

PhosNet

Skuteczna broń do walki z fosforanami i krzemianami. Wkład na bazie tlenku żelaza.

Purigen

Purigen

To kultowy produkt firmy Seachem. Krystalicznie czysta woda w Twoim akwarium, która niemal zniknie po użyciu Purigenu. Innowacyjny wkład filtracyjny, który zaskoczy Cię swoim działaniem.

Renew

Renew

Działanie podobne do węgla aktywnego, ale bez jego wad. Z tym wkładem filtracyjnym usuniesz zanieczyszczenia i toksyny, ale nie zneutralizujesz działania nawozów, które dodajesz. Ciesz się pięknym i czystym akwarium z Renew.

Seagel

Seagel

Dwa wyjątkowe wkłady filtracyjne Matrix Carbon i PhosGuard w proporcji 50/50. Usuń fosforany i krzemiany oraz inne zanieczyszczenia. Jeden produkt, wiele możliwości.