Seachem - akwarystyka od hobbystów dla hobbystów

Początki firmy Seachem wiążą się z chęcią odpowiedzi na konkretne problemy, które spotykają akwarystów. Filozofia firmy zakłada, że hobbysta posiadający wiedzę jest najlepszym klientem. Znajduje to odzwierciedlenie w solidnej edukacji i obsłudze klienta, a także w produktach sprawdzonych pod względem naukowym i wydajności. Mimo tego, że firma Seachem szybko rozrosła się do rozmiarów firmy krajowej i międzynarodowej, nadal zachowuje kulturę małej firmy i jest łatwo dostępna dla swoich klientów.

Pozostaje jedną z niewielu ocalałych niezależnych i prywatnych firm zajmujących się pielęgnacją zwierząt domowych. Nasi pracownicy są hobbystami, którzy utrzymują akwaria w domu i w biurze. Firma Seachem została założona, ponieważ jeden z takich hobbystów — dr Leo G. Morin (założyciel) - uznał, że dostępne rozwiązania problemów akwarystów są niewystarczające. W ten sposób powstał pierwszy produkt firmy Seachem: Cupraplex™ (dziś znany jako Cupramine™).

Ponad 40 lat doświadczenia

Od ponad 40 lat Seachem jest firmą opartą na solidnych podstawach naukowych, a jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 60 krajach na świecie. Na polskim rynku marka dostępna jest od 2009 roku. Nasze doświadczenie na temat akwarystyki oraz wykształcona kadra chemików i biologów stanowią integralną część pakietu przy zakupie produktów Seachem.

Produkty, których nie trzeba reklamować

Na Polskim rynku, który posiada bogatą, ponad 100-letnią historię akwarystyki nietrudno było zaszczepić idee wyrażane przez firmę Seachem i jej doskonałe produkty. Powoli ale systematycznie przekonywaliśmy akwarystów do tych produktów, wierząc, że ta jakość obroni się sama. Obecnie produkty marki Seachem są sprzedawane w większości dobrych sklepów – zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z prawdziwą pasją i chęcią wsparcia akwarystów rozwiązaniami, które rzeczywiście zmieniają jakość naszych akwariów.

Konkretnym przykładem jest preparat PURIGEN – znany ze swoich właściwości klarujących wodę. Szybko stał się i wciąż jest głównym produktem, sprzedającym się w Polsce, niemającym odpowiednika w rozwiązaniach konkurencji. PURIGEN otrzymał w 2015 r. Złoty Medal za Najlepszy Produkt na Targach Zoologicznych Pet – Fair w Łodzi.

Innowacyjne podejście kluczem do sukcesu

Innowacja oznacza podejście do starych problemów w nowy sposób. Jako Seachem oferujemy prawdziwie innowacyjne rozwiązania, które działają lepiej niż konkurencyjne i pozwalają zaoszczędzić pieniądze, poprzez zwiększenie efektywności i koncentracji preparatów.

Wyroby Seachem zawsze były i nadal są oparte na solidnych podstawach naukowych. Obecnie pokrywają one pełne spektrum wymagań akwarystycznych w wodzie słodkiej, morskiej, rafach i stawach. Obejmują one bufory, uzdatniacze, media filtracyjne i zestawy testów.

Większość produktów Seachem jest całkowicie unikalna. Szczycimy się tym, że nasza praca napędzana przez pasję i hobby, a niekoniecznie chęć uzyskania najwyższego zysku.

Seachem w twoim sklepie

Jako dystrybutor marki Seachem na rynku polskim jesteśmy w stanie podzielić się z Wami doświadczeniem na temat wpływu produktów na jakość, bezpieczeństwo, zdrowie podopiecznych i co ważne – wygląd Waszych akwariów dekoracyjnych. Liczymy także na to, iż Ci z Was, którzy używają już na co dzień produktów Seachem’a – odkryją nowe możliwości, a ci, którzy nie mieli jeszcze okazji ich wypróbować – rozważą ich zakup. Jesteśmy pewni, iż wszyscy razem pozostaniecie wierni marce Seachem, podobnie jak miliony akwarystów w USA i na całym Świecie.

Jeżeli w twoim sklepie akwarystycznym na półkach wciąż nie ma produktów Seachem - nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami aby omówić dogodne warunki współpracy. Szybko przekonasz się, że są to towary, które koniecznie muszą znaleźć się w asortymencie sklepu, a także są niezbędne dla twoich klientów.