Filtry Tidal ™

Zaprojektowane, aby dostarczać wodę o najwyższej możliwej jakości przy maksymalnej wszechstronności i łatwości użycia.

SICCE
Filtry Tidal
Filtry Tidal ™ zostały zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić akwarium kompleksową, wysokiej jakości filtrację. Są łatwe w użyciu i dostosowują się do różnych warunków w akwarium. Z wieloma funkcjami, w tym pompą samozasysającą, podwójnym wlotem wody ze skimmerem powierzchniowym, regulowanym przepływem, monitorem konserwacji, samooczyszczającym się wirnikiem i koszem filtrującym, który mieści wszelkiego rodzaju media filtracyjne - i więcej funkcji -filtry Tidal ™ są zaprojektowane tak, aby zapewniać najwyższą możliwą jakość wody przy maksymalnej wszechstronności i łatwości użytkowania.
Tidal™ 35

Tidal™ 35

Wyjątkowa filtracja w akwariach do 130 litrów

Tidal ™ 55

Tidal ™ 55

Wyjątkowa filtracja w akwariach do 200 litrów

Tidal ™ 75

Tidal ™ 75

Wyjątkowa filtracja w akwariach do 300 litrów

Tidal ™110

Tidal ™110

Wyjątkowa filtracja w akwariach do 400 litrów

Funkcje

W pełni regulowana regulacja przepływu wody

W pełni regulowana regulacja przepływu wody

W pełni regulowana regulacja przepływu wody dostosowuje wydajność do określonej objętości , typu akwarium lub zapewnia środowisko dla ryb, które preferują większy lub mniejszy ruch wody lub natlenienie. Wyreguluj za pomocą pokrętła z przodu, aby uzyskać potężne pełne natężenie przepływu 2000 litrów na godzinę w Tidal 110 do delikatnych 400 litrów na godzinę na tym samym filtrze.

Skimmer powierzchniowy

Skimmer powierzchniowy wychwytuje wodę tuż pod powierzchnią, gdzie gromadzą się wydalane oleje rybne, a także z głębszych partii zbiornika, usuwając pływające zanieczyszczenia.

Skimmer powierzchniowy
Regulowany przepływ wlotowy

Regulowany przepływ wlotow

Dzięki podwójnemu wlotowi Tidal zasysa wodę przez rurę teleskopową pod powierzchnią i z powierzchni przez skimmer powierzchniowy. Z łatwością dostosuj, ile przepływu pochodzi z podwodnej rury wlotowej w stosunku do skimmera powierzchniowego za pomocą pokrętła przepływu wlotowego.

Niedostępne w filtrach Tidal 35

Uchwyt na grzałkę

Grzałkę można przymocować z boku za pomocą opcjonalnego uchwytu, co pozwala na lepsze rozprowadzanie podgrzanej wody przez akwarium

Niedostępne w filtrach Tidal 35

Uchwyt na grzałkę
Wskaźnik konserwacji

Wskaźnik konserwacji

Z biegiem czasu media filtracyjne mogą zostać zatkane przez detrytus, zmniejszając lub utrudniając przepływ wody przez nie. Kiedy tak się dzieje w filtrach Tidal ™, woda jest kierowana wokół filtra z powrotem do akwarium przez boczny wylot. Przekierowana woda wypycha niebieski wskaźnik konserwacyjny na górze filtra, sygnalizując, że filtr wymaga czyszczenia.