Flourite Dark

WAŻNA INFORMACJA

Strona będzie systematycznie aktualizowana. Będą dodawane pytania i odpowiedzi odnośnie produktów. Informować będziemy o tym za pośrednictwem Facebooka.

Polub nas i bądź na bieżąco.

  • Flourite Dark

Flourite Dark

  • Naturalny żwir premium do akwarium roślinnego
  • Odpowiednio przepłukane (W opakowaniu 3,5 kg)
  • Kalkulator podłoża

Flourite Dark to specjalnie opr

  • Naturalny żwir premium do akwarium roślinnego
  • Odpowiednio przepłukane (W opakowaniu 3,5 kg)
  • Kalkulator podłoża

Flourite Dark to specjalnie opracowany, porowaty żwir na bazie glinki, stworzony z myślą o akwariach z bogatą roślinnością, choć nadaje się także do innych typów zbiorników. Najlepsze rezultaty daje stosowanie Flourite jako jedynego rodzaju podłoża, choć można go także mieszać z innymi żwirkami. Stosowanie do-datków modyfikujących, takich jak lateryt, nie jest konieczne. W przeciwieństwie do produktów innych firm, Flourite nie musi być nigdy wymieniany. Nie jest pokryty żadnymi substancjami chemicznymi i dlatego nie zmienia odczynu wody.

Choć Flourite jest już wstępnie przemyty, zaleca się przepłukanie go w celu usunięcia nagromadzonego pyłu. Zabrudzenia wody można także uniknąć powoli napełniając zbiornik, unikając wlewania wody w jedno miejsce silnym strumieniem. Pojawiające się lekkie zmętnienie jest normalne i znika po 2 – 12 godzinach. By skrócić ten czas, można zastosować preparat Clarity oraz filtrację mechaniczną.

Aluminum    2,166

Bar 3

Wapń 2,378

Kobalt 2

Chrom 5

Miedź 11

Żelazo 5,326

Potas 136

Magnez 2,422

Mangan 384

Sod 269

Niikel 3

Vanad 3

Cnk 60

Wartości podano w mg/kg. Analiza wykonana za pomocą plazmowego spektroskopu emisyjnego.

Dystrybucja: www.zoofokus.pl

Produkty powiązane

Tagi: Flourite Dark